Referencje

Polecam działania przez: DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE
Potwierdzili w 100% zdradę mojej żony.

Artur | 21.10.2020

Dziękuję bardzo za pełen profesjonalizm Państwa pracy.
Zleciłam Detektywom sprawdzenie - obserwację mojego niepełnoletniego syna.
Niestety moje obawy zostały potwierdzone przez Detektywistyczne Biuro Śledcze.

W. | 02.10.2020

Detektywistyczne Biuro Śledcze zajęło się moją sprawą - mojego małżeństwa.
Okazało się, że moja żona ma kochanka.
Sto procent skuteczności działań Detektywów, a w tym pomoc psychologiczna.
Dziękuję i polecam.

Mariusz | 21.08.2020

Polecam Detektywistyczne Biuro Śledcze.
Dziękuję za pomoc w ustaleniu adresu.

Mateusz | 10.08.2020

Dziękuję Detektywom DBŚ za niepodważalne dowody zdrady mojego męża. Polecam Detektywistyczne Biuro Śledcze. Życzę dalszych sukcesów.

Małorzata | 08.04.2020

Chcielibyśmy bardzo serdecznie Panu i pańskim współpracownikom podziękować za przekazanie nam informacji o naszym synu Szymonie.Jesteśmy bardzo wdzięczni .Bardzo dziękujemy za życzliwe podejście do nas i całej sytuacji. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów w wykonywanej pracy.

E.R| 01.04.2020

Poszukiwałam ojca dziecka który uchylał się od płacenia alimentów i kontaktu z dziećmi. Ustalony przez Detektywów adres okazał się w 100% adresem zamieszkania ojca moich dzieci który się ukrywał. Dziękuję Detektywom DBŚ. Życzę całemu Personelowi na nowy rok i kolejne lata dużo sukcesów.

Barbara L.| 07.02.2020

Dziękuję bardzo detektywom Detektywistycznego Biura Śledczego za szybkie i profesjonalne dowody zdrady mojej żony. Przez wiele lat byłem oszukiwany przez moja żonę, a działania detektywów pozwoliły na złożenie przeze mnie pozwu rozwodowego z orzekaniem o winie. Polecam każdemu detektywów Detektywistycznego Biura Śledczego. Oni naprawdę pomagają.

Hubert| 10.01.2020

Polecam wszystkim DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE. Po szoku jakiego doznałem po zrobieniu mi zakazu zbliżania się do mojej zony, dzieci i do mojego domu skontaktowałem się z Detektywami. Dopiero w tedy dzięki ich pracy okazało się ze moja zona ma kochanka i działania wymierzone przeciwko mnie były celowe i zaplanowane. Dzięki Detektywom i dowodom przez nich zgromadzonym poczułem ze mam sile na walkę o dzieci i to co pozostało po moim małżeństwie. Walka trwa ... ale to dzięki Detektywom DBŚ jestem bliżej niż dalej. Dziękuje jeszcze raz i polecam.

Andrzej| 30.10.2019

Bardzo dziękuję Detektywom za ustalenie adresu osoby przez którą zostałam pobita. Działania Policji w Anglii nie odnosiły skutku w poszukiwaniu tej osoby, więc zwróciłam się do Detektywistycznego Biura Śledczego. Detektywi w ciągu kilku dni ustalili dokładny adres. Dzięki ich działaniom mój oprawca został zatrzymany i aresztowany przez Policję.
Polecam Agencję Detektywistyczną DBŚ.

Ewelina| 15.08.2019

Pragnę serdecznie podziękować DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE za zaangażowanie,dyskrecję i pełny profesjonalizm w pozyskiwaniu dowodów zdrady mojego męża. Świetny kontakt z Detektywem Tomkiem pomógł mi przezwycieżyc strach i obawy o przyszłość moją i moich dzieci. Profesjonalny raport końcowy wraz z materiałami foto-video dają pełny obraz sytuacji .

Dziekuję DBŚ za współprace i serdecznie polecam usługi tej firmy.

Beata | 23.07.2019

Dyrektor i Pracownicy Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej typu socjalizacyjnego "Tęcza" działającej w Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra we Wrocławiu składają serdeczne podziękowania za udzielenie profesjonalnej pomocy oraz bezinteresowne zaangażowanie w trakcie rozwiązywania problemów naszej niepełnoletniej wychowanki. Państwa działanie sprawiły że wspólnie zapewniliśmy jej bezpieczeństwo i właściwe wsparcie w chwilach trudnych dla niej i dla Placówki.

Życzymy wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Z wyrazami szacunku

mgr Agnieszka Gulanowska, Dyrektor |  Wrocław, dnia 2019/04/02

zobacz oryginalną referencję

Chcę polecić wszystkim Agencję Detektywistyczną DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE oddział Leeds.
Zlecenie dotyczyło obserwacji osoby, co pozwoliło mi na udowodnienie moich przypuszczeń , ale też pozwoliło na pomoc w podjęciu ważnych życiowych decyzji.

Bezpośredni kontakt z Detektywem, przekazywanie mi informacji na bieżąco, i raport końcowy z przeprowadzonych czynności wraz z materiałem foto/video potwierdza profesjonalizm Detektywów z DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE.

Tomasz J. |  Leicester 25 marzec 2019

Pragnę serdecznie podziękować DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE, oddział w Londynie
za profesjonalne wykonanie powierzonego przeze mnie zlecenia , ustalenia adresu i udowodnienia zdrady mojego byłego już męża.

Praca Detektywów została wykonana profesjonalnie, dyskretnie i na czas.
Działania Detektywów DBŚ zasługują na Polecenie innym.

Angelika J. |  Guildford, 30 styczeń 2019

Bardzo dziękuję DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE , za pomoc w odnalezieniu uprowadzonego przez mojego męża dziecka . Nie mogłam być na pierwszych urodzinach mojej córeczki, ale dzięki pomocy Detektywa Tomka możemy być już razem. Ponadto Agencja Detektywistyczna udowodniła że mój mąż jest hazardzistą i nadużywa alkoholu.

Polecam Detektywistyczne Biuro Śledcze – oni naprawdę pomagają.

Ewelina |  Birmingham, 15.01.2019

Dziękujemy i polecamy innym Firmom Agencję Detektywistyczną

DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE

Firma nasza zleciła Agencji sprawdzenie pracownika -przebiegu jego dnia pracy, uczciwości
i dbałości w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Zlecenie zostało wykonane w całości profesjonalnie i z zachowaniem całkowitej dyskrecji.
Polecamy Detektywów DBŚ innym Partnerom Biznesowym.

M. |  Leeds, 03 kwiecień 2019

TOP