Referencje

Gorące podziękowania za pozytywne i sprawne załatwienie trudnej dla mnie sprawy. Jesteście mega zgraną ekipą i zdecydowanie najlepszą w mieście! Wszystko sprawnie, bezproblemowo i w miłej atmosferze. Polecam

Bogumiła Kowalczyk

Profesjonalizm, skuteczność i elastyczność tymi słowami można scharakteryzować współpracę z tym biurem detektywistycznym.

Joanna Idziniak

Detektywi na wysokim poziomie. Do swojego zadania podchodzą z pełnym zaangażowaniem, równocześnie informując Klienta na bieżąco o toku sprawy. Bezproblemowy kontakt. Pełna profesja. Po prostu same plusy i brak minusów. Taka drużyna to wygrana sprawa. Polecam w 100%.

MARZENA Nebelska

Długa praktyka i niezbędne kwalifikacje prywatnego detektywa gwarantują, że świadczone usługi detektywistyczne są przeprowadzane profesjonalnie i sprawnie.

Wioletta Małek

Z biura miałem okazję skorzystać w ubiegłym tygodniu okazało się, że moja sprawa jest prostsza niż mogłoby się wydawać bo już po 72h dostałem wszystko co było potrzebne w mojej sprawie. Dziękuje.

Adam Kołodziejczyk

Wszystko załatwione bardzo cicho i bezproblemowo. Miałem pewny obawy ale wiedzą doskonale co robić.

Marek W

Dziękuje za pomoc w dostarczeniu odpowiednich dowodów.

Bartosz Madej

Dyskrecja na wysokim poziomie, super obsługa i wysoka skuteczność w działaniach.

Dariusz Dymski

Szybko sprawnie i bez zbędnego czekania.
Tak mogę podsumować współprace z tym biurem śledczym.

Staszek Matysik

Zdecydowanie najlepszy i najskuteczniejszy detektyw jakiego w życiu spotkałam. Szybki, skuteczny i dyskretny!! Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

Zofia Dolecka

Polecam serdecznie każdemu, komu zależy na szybkim, profesjonalnym i dyskretnym załatwieniu sprawy. Bardzo dobry kontakt, wsparcie na każdym etapie oraz szybkie załatwienie sprawy wraz z pełną dokumentacja i raportem. Bardzo dziękuję Panu Detektywowi za pomoc.

Urszula Fudali

Bardzo polecam ta Firmę Detektywistyczna .Mieliśmy okazje korzystać z ich usług .
Pełen profesjonalizm ,odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach .
Polecam p.Tomasza

Kasia Szerszniew

Polecam Tych Detektywów .Jestem zadowolona z realizacji mojego zlecenia.

Patrycja Tarsa

Dziękuję za Amazing Pracę. Szybko bardzo dokładnie i professional. Bardzo Serdecznie Dziękuję! Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Sophie Rhodes | 11.04.2022

Super chłopaki, spełnili najmniejsze oczekiwania. Polecam z całego serca.

Angelika K. | 05.03.2022

Super robota chłopaki. Polecam.

Katarzyna K. | 27.02.2022

Polecam z czystym Sumieniem. Panowie spisali się na medal. Dziękujemy za ogrom dowodów, kontakt jak i całe przeprowadzenie sprawy na profesjonalnym poziomie. Tak trzymać. Dziękuję raz jeszcze.

Arkadiusz P. | 20.02.2022

Bardzo dobra współpraca z Panem Tomaszem, pełen profesjonalnalizm usług, bieżący kontakt, dociekliwość i zaangażowanie w sprawę, a przede wszystkim 100% skuteczność. Polecam wszystkim potrzebującym dowodu np. niewierności partnera.

Urszula W. | 19.10.2021

Marka firmy to przede wszystkim ludzie. Cieszę się, że podejmując współpracę z Detektywistycznym Biurem Śledczym poznałem zespół, który posiada nie tylko wysoki potencjał merytoryczny, ale i ludzki. Mogę spokojnie przyznać, że klient jest dla nich ważny. Duża ilość czasu spędzonego na etapie koncepcyjnym pozwoliła nie tylko skrystalizować wizję rozwiązania problematycznej sprawy w naszej firmie, ale stała się również okazją doświadczenia wielkiej elastyczności, otwartości, dyspozycyjności i życzliwego zaangażowania w naszą sprawę. Polecam ich usługi bez wahania.

Krystian M. | 13.10.2021

Profesjonalny charakter świadczonych usług, stałe informowanie klienta o etapach realizacji powierzonego zlecenia, szybkie i w pełni satysfakcjonujące wykonanie zleconej usługi, a także wrażliwość na potrzeby klienta i zgłaszane przez niego uwagi, to cechy jakimi wyróżniała się firma DBŚ. Cały zespół wykazał się ogromnym zaangażowaniem i odwagą w podejmowaniu niestandardowych rozwiązań. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem kompleksowej usługi na wysokim poziomie to gorąco polecam firmę.

Elżbieta I. | 28.09.2021

Biuro detektywistyczne wykazało się niebywałym profesjonalizmem, wykonując zlecone zamówienie. Detektyw Tomek potwierdził, że jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność to cechy, które sprawiły pozytywne rozwiązanie mojej sprawy. Firma zdecydowanie godna polecenia, gotowa podjąć i sprostać każdemu wyzwaniu. Dziękuję.

Anna D. | 23.09.2021

You guys are great . I am very much satisfied with your service and confidentiality . I truly appreciate it. Thank you.

James B. | 07.09.2021

Dziękuję panie Tomku Panu i Detektywom DBŚ. Jest Pan jak lekarz. Uzdrawia chorą rzeczywistość. Pozwala spojrzeć na niebo i zobaczyć, że rozstępują się chmury i widać słońce. Dziękuję.

Robert J. | 12.11.2021

Dziękuję bardzo Detektywom z Detektywistyczne Biuro Śledcze za zebranie dowodów zdrady małżeńskiej mojego męża, jak również za pomoc psychogiczną która pozwoliła mi stanąć na nogi w tym ciężkim dla mnie czasie. Dziękuję Panie Tomku Panu i całemu zespołowi. Dzięki Panu wiem że są ludzie którzy mogą pomóc.

Wioletta G| 25.05.2021

Polecam działania przez: DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE
Potwierdzili w 100% zdradę mojej żony.

Artur | 21.10.2020

Dziękuję bardzo za pełen profesjonalizm Państwa pracy.
Zleciłam Detektywom sprawdzenie - obserwację mojego niepełnoletniego syna.
Niestety moje obawy zostały potwierdzone przez Detektywistyczne Biuro Śledcze.

W. | 02.10.2020

Detektywistyczne Biuro Śledcze zajęło się moją sprawą - mojego małżeństwa.
Okazało się, że moja żona ma kochanka.
Sto procent skuteczności działań Detektywów, a w tym pomoc psychologiczna.
Dziękuję i polecam.

Mariusz | 21.08.2020

Polecam Detektywistyczne Biuro Śledcze.
Dziękuję za pomoc w ustaleniu adresu.

Mateusz | 10.08.2020

Dziękuję Detektywom DBŚ za niepodważalne dowody zdrady mojego męża. Polecam Detektywistyczne Biuro Śledcze. Życzę dalszych sukcesów.

Małorzata | 08.04.2020

Chcielibyśmy bardzo serdecznie Panu i pańskim współpracownikom podziękować za przekazanie nam informacji o naszym synu Szymonie.Jesteśmy bardzo wdzięczni .Bardzo dziękujemy za życzliwe podejście do nas i całej sytuacji. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów w wykonywanej pracy.

E.R| 01.04.2020

Poszukiwałam ojca dziecka który uchylał się od płacenia alimentów i kontaktu z dziećmi. Ustalony przez Detektywów adres okazał się w 100% adresem zamieszkania ojca moich dzieci który się ukrywał. Dziękuję Detektywom DBŚ. Życzę całemu Personelowi na nowy rok i kolejne lata dużo sukcesów.

Barbara L.| 07.02.2020

Dziękuję bardzo detektywom Detektywistycznego Biura Śledczego za szybkie i profesjonalne dowody zdrady mojej żony. Przez wiele lat byłem oszukiwany przez moja żonę, a działania detektywów pozwoliły na złożenie przeze mnie pozwu rozwodowego z orzekaniem o winie. Polecam każdemu detektywów Detektywistycznego Biura Śledczego. Oni naprawdę pomagają.

Hubert| 10.01.2020

Polecam wszystkim DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE. Po szoku jakiego doznałem po zrobieniu mi zakazu zbliżania się do mojej zony, dzieci i do mojego domu skontaktowałem się z Detektywami. Dopiero w tedy dzięki ich pracy okazało się ze moja zona ma kochanka i działania wymierzone przeciwko mnie były celowe i zaplanowane. Dzięki Detektywom i dowodom przez nich zgromadzonym poczułem ze mam sile na walkę o dzieci i to co pozostało po moim małżeństwie. Walka trwa ... ale to dzięki Detektywom DBŚ jestem bliżej niż dalej. Dziękuje jeszcze raz i polecam.

Andrzej| 30.10.2019

Bardzo dziękuję Detektywom za ustalenie adresu osoby przez którą zostałam pobita. Działania Policji w Anglii nie odnosiły skutku w poszukiwaniu tej osoby, więc zwróciłam się do Detektywistycznego Biura Śledczego. Detektywi w ciągu kilku dni ustalili dokładny adres. Dzięki ich działaniom mój oprawca został zatrzymany i aresztowany przez Policję.
Polecam Agencję Detektywistyczną DBŚ.

Ewelina| 15.08.2019

Pragnę serdecznie podziękować DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE za zaangażowanie,dyskrecję i pełny profesjonalizm w pozyskiwaniu dowodów zdrady mojego męża. Świetny kontakt z Detektywem Tomkiem pomógł mi przezwycieżyc strach i obawy o przyszłość moją i moich dzieci. Profesjonalny raport końcowy wraz z materiałami foto-video dają pełny obraz sytuacji .

Dziekuję DBŚ za współprace i serdecznie polecam usługi tej firmy.

Beata | 23.07.2019

Dyrektor i Pracownicy Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej typu socjalizacyjnego "Tęcza" działającej w Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra we Wrocławiu składają serdeczne podziękowania za udzielenie profesjonalnej pomocy oraz bezinteresowne zaangażowanie w trakcie rozwiązywania problemów naszej niepełnoletniej wychowanki. Państwa działanie sprawiły że wspólnie zapewniliśmy jej bezpieczeństwo i właściwe wsparcie w chwilach trudnych dla niej i dla Placówki.

Życzymy wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Z wyrazami szacunku

mgr Agnieszka Gulanowska, Dyrektor |  Wrocław, dnia 2019/04/02

zobacz oryginalną referencję

Chcę polecić wszystkim Agencję Detektywistyczną DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE oddział Leeds.
Zlecenie dotyczyło obserwacji osoby, co pozwoliło mi na udowodnienie moich przypuszczeń , ale też pozwoliło na pomoc w podjęciu ważnych życiowych decyzji.

Bezpośredni kontakt z Detektywem, przekazywanie mi informacji na bieżąco, i raport końcowy z przeprowadzonych czynności wraz z materiałem foto/video potwierdza profesjonalizm Detektywów z DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE.

Tomasz J. |  Leicester 25 marzec 2019

Pragnę serdecznie podziękować DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE, oddział w Londynie
za profesjonalne wykonanie powierzonego przeze mnie zlecenia , ustalenia adresu i udowodnienia zdrady mojego byłego już męża.

Praca Detektywów została wykonana profesjonalnie, dyskretnie i na czas.
Działania Detektywów DBŚ zasługują na Polecenie innym.

Angelika J. |  Guildford, 30 styczeń 2019

Bardzo dziękuję DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE , za pomoc w odnalezieniu uprowadzonego przez mojego męża dziecka . Nie mogłam być na pierwszych urodzinach mojej córeczki, ale dzięki pomocy Detektywa Tomka możemy być już razem. Ponadto Agencja Detektywistyczna udowodniła że mój mąż jest hazardzistą i nadużywa alkoholu.

Polecam Detektywistyczne Biuro Śledcze – oni naprawdę pomagają.

Ewelina |  Birmingham, 15.01.2019

Dziękujemy i polecamy innym Firmom Agencję Detektywistyczną

DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE

Firma nasza zleciła Agencji sprawdzenie pracownika -przebiegu jego dnia pracy, uczciwości
i dbałości w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Zlecenie zostało wykonane w całości profesjonalnie i z zachowaniem całkowitej dyskrecji.
Polecamy Detektywów DBŚ innym Partnerom Biznesowym.

M. |  Leeds, 03 kwiecień 2019

Dziękuję bardzo Detektywom z Detektywistyczne Biuro Śledcze za zebranie dowodów zdrady małżeńskiej mojego męża, jak również za pomoc psychogiczną która pozwoliła mi stanąć na nogi w tym ciężkim dla mnie czasie. Dziękuję Panie Tomku Panu i całemu zespołowi. Dzięki Panu wiem że są ludzie którzy mogą pomóc.

Wioletta G| 25.05.2021

Polecam działania przez: DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE
Potwierdzili w 100% zdradę mojej żony.

Artur | 21.10.2020

Dziękuję bardzo za pełen profesjonalizm Państwa pracy.
Zleciłam Detektywom sprawdzenie - obserwację mojego niepełnoletniego syna.
Niestety moje obawy zostały potwierdzone przez Detektywistyczne Biuro Śledcze.

W. | 02.10.2020

Detektywistyczne Biuro Śledcze zajęło się moją sprawą - mojego małżeństwa.
Okazało się, że moja żona ma kochanka.
Sto procent skuteczności działań Detektywów, a w tym pomoc psychologiczna.
Dziękuję i polecam.

Mariusz | 21.08.2020

Polecam Detektywistyczne Biuro Śledcze.
Dziękuję za pomoc w ustaleniu adresu.

Mateusz | 10.08.2020

Dziękuję Detektywom DBŚ za niepodważalne dowody zdrady mojego męża. Polecam Detektywistyczne Biuro Śledcze. Życzę dalszych sukcesów.

Małorzata | 08.04.2020

Chcielibyśmy bardzo serdecznie Panu i pańskim współpracownikom podziękować za przekazanie nam informacji o naszym synu Szymonie.Jesteśmy bardzo wdzięczni .Bardzo dziękujemy za życzliwe podejście do nas i całej sytuacji. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów w wykonywanej pracy.

E.R| 01.04.2020

Poszukiwałam ojca dziecka który uchylał się od płacenia alimentów i kontaktu z dziećmi. Ustalony przez Detektywów adres okazał się w 100% adresem zamieszkania ojca moich dzieci który się ukrywał. Dziękuję Detektywom DBŚ. Życzę całemu Personelowi na nowy rok i kolejne lata dużo sukcesów.

Barbara L.| 07.02.2020

Dziękuję bardzo detektywom Detektywistycznego Biura Śledczego za szybkie i profesjonalne dowody zdrady mojej żony. Przez wiele lat byłem oszukiwany przez moja żonę, a działania detektywów pozwoliły na złożenie przeze mnie pozwu rozwodowego z orzekaniem o winie. Polecam każdemu detektywów Detektywistycznego Biura Śledczego. Oni naprawdę pomagają.

Hubert| 10.01.2020

Polecam wszystkim DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE. Po szoku jakiego doznałem po zrobieniu mi zakazu zbliżania się do mojej zony, dzieci i do mojego domu skontaktowałem się z Detektywami. Dopiero w tedy dzięki ich pracy okazało się ze moja zona ma kochanka i działania wymierzone przeciwko mnie były celowe i zaplanowane. Dzięki Detektywom i dowodom przez nich zgromadzonym poczułem ze mam sile na walkę o dzieci i to co pozostało po moim małżeństwie. Walka trwa ... ale to dzięki Detektywom DBŚ jestem bliżej niż dalej. Dziękuje jeszcze raz i polecam.

Andrzej| 30.10.2019

Bardzo dziękuję Detektywom za ustalenie adresu osoby przez którą zostałam pobita. Działania Policji w Anglii nie odnosiły skutku w poszukiwaniu tej osoby, więc zwróciłam się do Detektywistycznego Biura Śledczego. Detektywi w ciągu kilku dni ustalili dokładny adres. Dzięki ich działaniom mój oprawca został zatrzymany i aresztowany przez Policję.
Polecam Agencję Detektywistyczną DBŚ.

Ewelina| 15.08.2019

Pragnę serdecznie podziękować DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE za zaangażowanie,dyskrecję i pełny profesjonalizm w pozyskiwaniu dowodów zdrady mojego męża. Świetny kontakt z Detektywem Tomkiem pomógł mi przezwycieżyc strach i obawy o przyszłość moją i moich dzieci. Profesjonalny raport końcowy wraz z materiałami foto-video dają pełny obraz sytuacji .

Dziekuję DBŚ za współprace i serdecznie polecam usługi tej firmy.

Beata | 23.07.2019

Dyrektor i Pracownicy Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej typu socjalizacyjnego "Tęcza" działającej w Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra we Wrocławiu składają serdeczne podziękowania za udzielenie profesjonalnej pomocy oraz bezinteresowne zaangażowanie w trakcie rozwiązywania problemów naszej niepełnoletniej wychowanki. Państwa działanie sprawiły że wspólnie zapewniliśmy jej bezpieczeństwo i właściwe wsparcie w chwilach trudnych dla niej i dla Placówki.

Życzymy wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Z wyrazami szacunku

mgr Agnieszka Gulanowska, Dyrektor |  Wrocław, dnia 2019/04/02

zobacz oryginalną referencję

Chcę polecić wszystkim Agencję Detektywistyczną DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE oddział Leeds.
Zlecenie dotyczyło obserwacji osoby, co pozwoliło mi na udowodnienie moich przypuszczeń , ale też pozwoliło na pomoc w podjęciu ważnych życiowych decyzji.

Bezpośredni kontakt z Detektywem, przekazywanie mi informacji na bieżąco, i raport końcowy z przeprowadzonych czynności wraz z materiałem foto/video potwierdza profesjonalizm Detektywów z DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE.

Tomasz J. |  Leicester 25 marzec 2019

Pragnę serdecznie podziękować DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE, oddział w Londynie
za profesjonalne wykonanie powierzonego przeze mnie zlecenia , ustalenia adresu i udowodnienia zdrady mojego byłego już męża.

Praca Detektywów została wykonana profesjonalnie, dyskretnie i na czas.
Działania Detektywów DBŚ zasługują na Polecenie innym.

Angelika J. |  Guildford, 30 styczeń 2019

Bardzo dziękuję DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE , za pomoc w odnalezieniu uprowadzonego przez mojego męża dziecka . Nie mogłam być na pierwszych urodzinach mojej córeczki, ale dzięki pomocy Detektywa Tomka możemy być już razem. Ponadto Agencja Detektywistyczna udowodniła że mój mąż jest hazardzistą i nadużywa alkoholu.

Polecam Detektywistyczne Biuro Śledcze – oni naprawdę pomagają.

Ewelina |  Birmingham, 15.01.2019

Dziękujemy i polecamy innym Firmom Agencję Detektywistyczną

DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE

Firma nasza zleciła Agencji sprawdzenie pracownika -przebiegu jego dnia pracy, uczciwości
i dbałości w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Zlecenie zostało wykonane w całości profesjonalnie i z zachowaniem całkowitej dyskrecji.
Polecamy Detektywów DBŚ innym Partnerom Biznesowym.

M. |  Leeds, 03 kwiecień 2019

TOP