Detektywem jestem od 10 lat. Swoją przygodę z tym zawodem rozpocząłem w Polsce ucząc się i pracując w różnych Agencjach Detektywistycznych. Zwieńczeniem mojej nauki był egzamin i otrzymanie licencji Detektywa. Swoje pierwsze biuro detektywistyczne otworzyłem w roku 2018 w Wielkiej Brytanii chcąc pomagać Polakom którzy zmagali się z różnymi problemami i potrzebowali dowodów, aby poukładać swoje życie.

Kolejne biuro powstało w Polsce we Wrocławiu w styczniu 2021 roku. Działania moje i moich współpracowników – Licencjonowanych Detektywów pozwoliło na zaistnienie i odniesienie sukcesu na jakże wymagającym rynku usług detektywistycznych.

W obecnej chwili pracuję w Wielkiej Brytanii i Polsce , wielokrotnie też realizując zlecenia na terenie innych państw jak Niemcy, Belgia, Irlandia.

Głównym moim celem jest poznać prawdę i pomóc moim klientom w zdobyciu twardych dowodów.

Czynności realizuję z zachowaniem pełnej dyskrecji i uczciwości, kierując się zachowaniem etyki zawodowej i działając zgodnie z prawem danego Państwa.

Detektyw Tomasz S.

Dyrektor DETEKTYWISTYCZNEGO BIURA ŚLEDCZEGO jest członkiem Association of British Investigators, które współpracuje z Law Society of England & Wales i jest członkiem Law Society of Scotland Approved Supplier Scheme

Posiadamy ubezpieczenie OC na kwotę
1 mln Funtów Brytyjskich.

Zapewniamy
pełną anonimowość

Działamy zgodnie
z prawem

Gwarancja
skuteczności

TOP