Jesteśmy grupą licencjonowanych detektywów, co w odróżnieniu od jednoosobowego biura detektywistycznego daje nam zasoby i możliwości aby działać szybko i skutecznie. Działamy na terenie Polski i Wielkiej Brytanii od 2014 roku.

Zapewniamy swoim Klientom najwyższy poziom świadczonych usług, pełną dyskrecję i lojalność w powierzonych nam sprawach. Jako specjaliści potrafimy wejść w hermetyczne środowisko działania aby zrealizować powierzone nam zadania.

Podejmujemy się zarówno tych typowych spraw (dokumentacja zdrad, poszukiwanie osób, sprawy alimentacyjne itp.) jak i bardziej skomplikowanych przedsięwzięć na rzecz Klientów indywidualnych i biznesowych. Nasze działania nie są stereotypowe, łączymy tradycję z nowoczesnością aby jeszcze bardziej zwiększyć naszą skuteczność.

Dzięki szerokiej bazie kontaktów pozwalamy sobie na podejmowanie się najbardziej ambitnych zleceń. Nasi detektywi uzyskują dzięki temu sprawdzone informacje.

Jesteśmy pełni empatii i zrozumienia wobec często bardzo trudnej sytuacji naszego Klienta oraz problemu, z jakim się do nas zwraca. Dlatego jako agencja detektywistyczna jesteśmy uznanym powiernikiem istotnych spraw naszych Klientów.

Dyrektor DETEKTYWISTYCZNEGO BIURA ŚLEDCZEGO jest członkiem Association of British Investigators, które współpracuje z Law Society of England & Wales i jest członkiem Law Society of Scotland Approved Supplier Scheme

Posiadamy ubezpieczenie OC na kwotę
1 mln Funtów Brytyjskich.

Zapewniamy
pełną anonimowość

Działamy zgodnie
z prawem

Gwarancja
skuteczności

TOP