Detektyw Wrocław

Nasza agencja detektywistyczna chętnie pomoże Państwu w każdej sprawie, zapraszamy do kontaktu z prywatnym detektywem pracującym we Wrocławiu.

Posiadamy sprawdzoną i pewną sieć kontaktów na terenie Wrocławia, dzięki temu masz pewność, że sprawa, którą nam zlecisz zostanie skutecznie poprowadzona z zachowaniem wszystkich standardów i dyskrecji zawodowej.

Zajmujemy się:

  • obserwacją i ustaleniami
  • poszukiwaniem osób zaginionych i ukrywających się
  • sprawami karnymi
  • udowodnieniem zdrady
  • sprawdzaniem czasu wolnego dzieci i młodzieży oraz ich towarzystwa
  • weryfikacją pracy opiekunki do dziecka
  • sprawdzaniem czasu pracy pracownika
  • sprawami złamania zakazu konkurencji
  • informatyką śledczą

Przykładowe sprawy jakimi zajmuje się prywatny detektyw we Wrocławiu:

Zakres prac agencji detektywistycznych opierał się dawniej głównie na sprawach związanych z niewiernością małżonków, zdradami czy poszukiwaniem osób. Wraz z rozwojem gospodarki i upływem czasu wzrastać zaczęła ilość zleceń powierzanych detektywom a także ich charakter. Obecnie detektywi pracują nie tylko nad sprawami prywatnymi ale również zajmują się zleceniami od podmiotów gospodarczych, dużych firm i kontrahentów. Jeżeli zależy Ci na najwyższej dyskrecji to nasza Agencja Detektywistyczna jest odpowiednim rozwiązaniem Twoich potrzeb i oczekiwań.

USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE WROCŁAW – SZYTE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Dwie identyczne sprawy w pracy detektywa nigdy się nie zdarzają. Każda wymaga pełnego zaangażowania, przemyślanego działania i unikalnej strategii dopasowanej do charakteru sprawy klienta. Ścisła współpraca detektywa i zleceniodawcy opiera się na zaufaniu, pełnej dyskrecji, profesjonalnej współpracy i pełnym zrozumieniu obu stron. Dzięki współpracy z naszym prywatnym detektywem zyskasz materiały dowodowe nie pozostawiając śladów własnej ingerencji i zachowasz czyste konto.

NAJLEPSZE TECHNIKI – NAJNOWOCZEŚNIEJSZY SPRZĘT

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów a także nadążyć a dynamicznie rozwijającym się rynkiem usług detektywistycznych. Dzięki temu nasi prywatni detektywi są w stanie zapewnić Ci usługi na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Szkolimy się z najnowszych technik dochodzeniowych i śledczych oraz wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości. Wszystko po to aby zapewnić Ci najlepszy poziom usług.

Skontaktuj się z oddziałem

Telefon: +48 572 866 005 
+48 668 600 660 

E-mail: kontakt@detektywppd.pl

Ze względów bezpieczeństwa biura operacyjnego, adresy biur stacjonarnych podawane są po zawarciu umowy detektywistycznej.

TOP