Detektyw Leeds - Anglia

Nasza agencja detektywistyczna chętnie pomoże Państwu w każdej sprawie, zapraszamy do kontaktu z prywatnym detektywem pracującym w Leeds (Anglia).

Posiadamy sprawdzoną i pewną sieć kontaktów na terenie Leeds (Anglia), dzięki temu masz pewność, że sprawa, którą nam zlecisz, zostanie skutecznie poprowadzona z zachowaniem wszystkich standardów i dyskrecji zawodowej.

Zajmujemy się:

  • obserwacją i ustaleniami
  • poszukiwaniem osób zaginionych i ukrywających się
  • sprawami karnymi
  • udowodnieniem zdrady
  • sprawdzaniem czasu wolnego dzieci i młodzieży oraz ich towarzystwa
  • weryfikacją pracy opiekunki do dziecka
  • sprawdzaniem czasu pracy pracownika
  • sprawami złamania zakazu konkurencji
  • informatyką śledczą

Przykładowe sprawy jakimi zajmuje się prywatny detektyw w Leeds:

Każdego dnia w Anglii jak i na świecie znikają osoby. Często są to ludzie bardzo nam bliscy i strata ta jest niezwykle bolesna. Ale zdarzają się również tajemnicze zniknięcia osób, które winne nam były cenne rzeczy lub zawłaszczyły sobie rzeczy w sposób niezgodny z prawem. Nasz Prywatny detektyw pomoże Ci w ich odnalezieniu.

Prywatny detektyw Leeds – poszukiwanie zaginionych dzieci oraz dorosłych

Zaginięcie kogoś bliskiego, szczególnie jeśli chodzi o dziecko, związane jest z ogromnym stresem i troską o ich bezpieczeństwo. Życie w ciągłej niepewności o los najbliższych często może doprowadzić do prawdziwej tragedii. Rodzicom i opiekunom oferujemy skuteczną pomoc w poszukiwaniu dzieci, szczególnie w sprawach gdzie pada podejrzenie uprowadzenia czy porwania przez drugiego rodzica. Zapewniamy profesjonalne, szybkie i dyskretne działania w celu odzyskania poszukiwanego dziecka.

Poszukiwanie zaginionych osób wymaga użycia profesjonalnych metod w związku z niejednokrotnie złożonością i delikatnością sprawy. Uwzględniając charakter sprawy zajmiemy się poszukiwaniem osób zaginionych, ukrywających się z różnych powodów, spadkobierców majątku lub dawnych przyjaciół, z którymi chciałbyś odnowić kontakt. Prywatny detektyw opracuje najlepszą strategię działania, prowadzącą do rozwiązania sprawy.

Uzupełnieniem pracy detektywa w zakresie poszukiwania osób, jest poszukiwanie majątku dłużnika. Z jego pomocą ustalisz majątkowe nieruchomości, udziały, akcje, majątek ukryty lub zbyty przez dłużnika na rzecz bliskich osób a także ustalisz na potrzeby sprawy nieujawnione źródła przychodów dłużnika.

 

Skontaktuj się z oddziałem

Telefon: +44 730 594 6731
E-mail: kontakt@detektywppd.pl

Ze względów bezpieczeństwa biura operacyjnego, adresy biur stacjonarnych podawane są po zawarciu umowy detektywistycznej.

TOP