Detektyw Kraków

Nasza agencja detektywistyczna chętnie pomoże Państwu w każdej sprawie, zapraszamy do kontaktu z prywatnym detektywem pracującym w Krakowie.

Posiadamy sprawdzoną i pewną sieć kontaktów na terenie Krakowa, dzięki temu masz pewność, że sprawa, którą nam zlecisz zostanie skutecznie poprowadzona z zachowaniem wszystkich standardów i dyskrecji zawodowej.

Wydziały jakie działają na terenie Krakowa:

  • Wydział obserwacji i ustaleń
  • Wydział poszukiwań / zaginieni
  • Wydział spraw karnych
  • Wydział rodzinny
  • Wydział wywiadu gospodarczego
  • Wydział informatyki śledczej

Przykładowe spawy jakimi zajmuje się prywatny detektyw w Krakowie:

Prywatny detektyw Kraków - dyskretni i profesjonalni

Zatrudniając prywatnego detektywa Klient oczekuje zazwyczaj pełnej dyskrecji w sprawie, która go dotyczy, często również zależy mu na tym, aby jego osoba nie była oficjalnie powiązana z dochodzeniem detektywa. Zapewnimy Ci szybkie i profesjonalne działania z naszej strony, które oszczędzą nie tylko Twój czas ale i Twoje pieniądze. To co nas również wyróżnia to rzetelność, dociekliwość i determinacja. Nie boimy się nowych wyzwań i trudnych przypadków. Wręcz przeciwnie, to stanowi dla nas dodatkowy impuls do działania. Gwarantujemy Ci, że z naszej strony otrzymasz pracę opartą na pełnym zaangażowaniu i pasji.

Nie pozwól się oszukiwać!

Twoja druga połowa zostaje dłużej w pracy? Od jakiegoś czasu coraz częściej wyjeżdża na „weekendowe delegacje”? Ma nowe hobby? Kiedy próbujesz o coś zapytać jest drażliwa i daje wymijające odpowiedzi? Nie daj się oszukać! Jeśli podejrzewasz, że Twój partner/partnerka zdradza Cię nie czekaj tylko działaj! Pomożemy Ci dojść do prawdy, nasz detektyw pomoże Ci w jednoznaczny sposób udowodnić, czy Twój wybranek, narzeczony czy też partner Twojej córki ma coś na sumieniu. Materiały dowodowe przedstawimy Ci w postaci sporządzonego protokołu działania, który będzie istotnym i jednocześnie niepodważalnym dowodem podczas rozprawy sądowej. Dzięki temu masz gwarancję, że sprawa rozwodowa przebiegnie po Twojej myśli, bez straty czasu na kolejne rozprawy a wina współmałżonka zostanie jednoznacznie udowodniona.

Poza pomocą w sprawach rodzinnych oferujemy również usługi dla klientów biznesowych i dużych firm, również korporacji.

Skontaktuj się z oddziałem

Telefon: +48 572 866 005 
E-mail: kontakt@detektywppd.pl

Ze względów bezpieczeństwa biura operacyjnego, adresy biur stacjonarnych podawane są po zawarciu umowy detektywistycznej.

TOP