Detektyw Kielce

Nasza agencja detektywistyczna chętnie pomoże Państwu w każdej sprawie, zapraszamy do kontaktu z prywatnym detektywem pracującym w Kielcach.

Posiadamy sprawdzoną i pewną sieć kontaktów na terenie Kielc, dzięki temu masz pewność, że sprawa, którą nam zlecisz zostanie skutecznie poprowadzona z zachowaniem wszystkich standardów i dyskrecji zawodowej.

Wydziały jakie działają na terenie Kielc:

  • Wydział obserwacji i ustaleń
  • Wydział poszukiwań / zaginieni
  • Wydział spraw karnych
  • Wydział rodzinny
  • Wydział wywiadu gospodarczego
  • Wydział informatyki śledczej

Przykładowe spawy jakimi zajmuje się prywatny detektyw w Kielcach:

PRYWATNY DETEKTYW KIELCE - ZABEZPIECZ PRZYSZŁOŚĆ SWOJĄ I SWOICH BLISKICH

Jesteś właścicielem dużej firmy i masz zamiar wejść z spółkę z „grubą rybą” na rynku? Chcesz rozwinąć swój biznes i szukasz wspólnika? Pamiętaj, że zanim o czymkolwiek finalnie zdecydujesz powinieneś dobrze sprawdzić swojego przyszłego partnera biznesowego. Nie daj się ponieść przeczuciom i zatrudnij naszego prywatnego detektywa. Przeprowadzenie wywiadu gospodarczego pozwoli Ci uniknąć błędu, który może wpłynąć na finansowe bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Wśród typowych usług z zakresu wydziału gospodarczego, czyli dotyczących prowadzenia biznesu i zagrożeń z tym związanych należy: gromadzenie informacji gospodarczych o danej firmie lub konkretnym kontrahencie, przeprowadzenie badań rynkowych, przeprowadzanie analiz i wywiadów gospodarczych mających na celu rozeznanie w funkcjonowaniu firmy na rynku oraz jego sytuacji finansowej, prawnej czy kadrowej, ustalanie stanu majątkowego podmiotów gospodarczych, sprawdzanie zadłużeń, windykacja należności.

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA KIELCE - MASZ WĄTPLIWOŚCI – POMOŻEMY CI JE ROZWIAĆ

Nasza praca dotyczy również kontroli uczciwości Twoich pracowników. Niestety w czasach, w których żyjemy coraz częściej zdarza nam się paść ofiarą nieuczciwych ludzi, którzy próbują wykorzystać nasze zaufanie. Jeśli ktoś z Twojej kadry budzi Twoje wątpliwości, pozwól nam na działanie.

Pracownicy często nadużywają dobrego serca swojego pracodawcy i wykorzystują dobra firmowe na własną korzyść. Weekendowe wyjazdy służbowym samochodem na Twój koszt? A może podejrzewasz, że nieobecność pracownika będącego na L4 niekoniecznie związana jest z jego chorobą? Działaj, nie przypuszczaj. Przeprowadzimy skuteczne działania aby rozwiać Twoje wątpliwości.

Skontaktuj się z oddziałem

Telefon: +48 572 866 005 
E-mail: kontakt@detektywppd.pl

Ze względów bezpieczeństwa biura operacyjnego, adresy biur stacjonarnych podawane są po zawarciu umowy detektywistycznej.

TOP