Czy zdrada wśród Polaków żyjących w Wielkiej Brytanii jest częstym zjawiskiem i czy w przypadku wątpliwości wobec swojego partnera lub partnerki, mogą otrzymać pomoc profesjonalistów – o to postanowiliśmy zapytać licencjonowanego detektywa Tomasz S., właściciela Detektywistycznego Biura Śledczego. Polish Express: Jako agencja detektywistyczna działająca także na terenie Wielkiej Brytanii otrzymujecie wiele zgłoszeń od polskich emigrantów, którzy podejrzewają, że są zdradzani

Wywiad dla Polish Radio London

Najwięcej jest spraw zwiazanych ze zdradami i śledzeniem partnera – opowiada detektyw Tomasz z Polish Private Detective. Jedna z historii zakończyła się złapaniem „in flagranti” śledzonego mężczyzny.
W Wielkiej Brytanii zgłaszane są zaginięcia wielu Polaków. Często w odnalezieniu zaginionej osoby udział mają agencje detektywistyczne, które zaangażowane są bezpośrednio w daną sprawę. Z uwagi na ich wkład w poszukiwania osób zaginionych, postanowiliśmy przeprowadzić wywiad z właścicielem AGENCJI DETEKTYWISTYCZNEJ w Anglii, Tomaszem S., który jest licencjonowanym detektywem.
TOP