Czy zdrada wśród Polaków żyjących w Wielkiej Brytanii jest częstym zjawiskiem i czy w przypadku wątpliwości wobec swojego partnera lub partnerki, mogą otrzymać pomoc profesjonalistów – o to postanowiliśmy zapytać licencjonowanego detektywa Tomasz S., właściciela Private Polish Detective Agency. Polish Express: Jako agencja detektywistyczna działająca także na terenie Wielkiej Brytanii otrzymujecie wiele zgłoszeń od polskich emigrantów, którzy podejrzewają, że są

Wywiad dla Polish Radio London

Najwięcej jest spraw zwiazanych ze zdradami i śledzeniem partnera – opowiada detektyw Tomasz z Polish Private Detective. Jedna z historii zakończyła się złapaniem „in flagranti” śledzonego mężczyzny.
W Wielkiej Brytanii zgłaszane są zaginięcia wielu Polaków. Często w odnalezieniu zaginionej osoby udział mają agencje detektywistyczne, które zaangażowane są bezpośrednio w daną sprawę. Z uwagi na ich wkład w poszukiwania osób zaginionych, postanowiliśmy przeprowadzić wywiad z właścicielem AGENCJI DETEKTYWISTYCZNEJ w Anglii, Tomaszem S., który jest licencjonowanym detektywem.
TOP